dni
godzin
minut
sekund

Zwroty

W przypadku, gdy produkt nie spełnił Twoich oczekiwań masz prawo w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia dokonać jego zwrotu. Towar powinien posiadać nienaruszone plomby jubilerskie i nie nosić śladów użytkowania.

Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta:

[…] Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb […].

W związku z czym biżuteria wyprodukowana z indywidualnym grawerem nie podlega zwrotowi.

Prosimy o wypełnienie dokumentu Oświadczenie o odstąpieniu od umowy i dołączenie do przesyłki wraz z dowodem zakupu.

W przypadku zwrotu części zamówienia prosimy o wypełnienie dokumentu Oświadczenie o częściowym odstąpieniu od umowy  i dołączenie do przesyłki wraz z dowodem zakupu.

 

Przesyłkę wyślij na adres:

marka BUNNY AND MOMMY

Ul. Leśny Zakątek 23

06-500 Mława

 

Prosimy o nadanie przesyłki w formie rejestrowanej. Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub nadanych do paczkomatu.

Koszty wynikające z nadania zwrotu zamówienia ponosi Klient.

Zwrotu środków pieniężnych dokonujemy w terminie do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki i potwierdzenia przyjęcia zwrotu.

 

Reklamacje

W przypadku niezgodności do zamówionych produktów z zamówieniem, istnieje możliwość złożenia reklamacji, którą obejmują wady fabryczne produktu lub uszkodzenia powstałe z winy producenta.

W celu zgłoszenia reklamacji biżuterii prosimy o kontakt z obsługą klienta c celu ustalenia zakresu odpowiedzialności i ewentualnej odpłatności usługi (dane do kontaktu w zakładce kontakt) oraz odesłanie do nas biżuterii wraz z załączonym formularzem reklamacyjnym na adres:

BUNNY AND MOMMY

Ul. Leśny Zakątek 23

06-500 Mława

Prosimy o nadanie przesyłki w formie rejestrowanej. Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub nadanych do paczkomatu.

Reklamację rozpatrzymy w okresie do 14 dni i poinformujemy o sposobie jej zakończenia.

Uszkodzenia mechaniczne (takie jak np. zerwanie) nie podlegają reklamacji.

 

Zapisz się do
newslettera

I otrzymuj informacje o promocjach

DANE KORESPONDENCYJNE

BUNNY AND MOMMY
LEŚNY ZAKĄTEK 23
06-500 MŁAWA

BOK -> Napisz do nas lub zadzwoń.
pn-pt w godz. 8:00-16:00

+48 508 405 996

projekty.bunny@gmail.com

FOLLOW US

Projekt graficzny: Candyweb

dolny